Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA

17.09.2011r. – Kielce. Na kieleckim stadionie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które jednocześnie były eliminacjami do Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego (nieoficjalnych Mistrzostw Polski młodzików). Co ciekawe zawody te odbędą się za dwa tygodnie na tym samym stadionie, na którym nasi zawodnicy mieli okazję teraz występować.

Zajęliśmy bardzo dobre 2 miejsca na podium. Drugie miejsca zajął: Łukasz Gołąb na dystansie 1000m (2: 42,28), oraz 3 miejsce sztafeta chłopców 4×100 metrów w składzie: Mateusz Wróbel, Damian Ratowski, Łukasz Gołąb, Kamil Jakubowiak, w której występowało dwóch zawodników z Wieruszowa. Mateusz Wróbel i Łukasz Gołąb. Dwaj pozostali to zawodnicy z Sieradza.

Oprócz tego Mateusz Wróbel startował w biegu na dystansie 100 m gdzie zajął 9. miejsce wynikiem (13.18s),
Zajmując drugie miejsce Łukasz Gołąb wywalczył sobie awans do startu w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego, do którego awansowało po dwóch pierwszych zawodników z każdego Makroregionu.
Trenerem zawodników jest Jarosław Urbaniak
Jarosław Urbaniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.