Pies Policyjny w Przedszkolu

W czwartek 19.04.2012r. Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Wieruszowie gościło młodszego aspiranta Marcina Lipietę z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wraz z psem patrolowo – tropiącym „Drako”.

Dzieci zgromadziły się na placu przedszkolnym, aby wysłuchać pogadanki przygotowanej przez pana policjanta na temat zachowania ostrożności wobec zwierząt, potrzeby dbania o psy oraz właściwego zachowania się w przypadku ataku ze strony psa.

Drako pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia – tresury. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy pana Marcina.

Spotkanie dla dzieci było bardzo atrakcyjne, gdyż miały okazję zobaczyć nieco innego pracownika policji- psa Drako.

Dzieci z naszego przedszkola na pewno długo będą pamiętały tą nietypową wizytę. Było to bardzo udane spotkanie. Przedszkolaki były zachwycone psem policyjnym.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy nauczycielki przedszkola Urszuli Kołodziejczyk.

Dyrektor i pracownicy przedszkola składają miłe podziękowania młodszemu aspirantowi Marcinowi Lipiecie za piękny pokaz tresury Drako i pogadankę oraz Komendantowi Policji, inspektorowi Dariuszowi Dworczakowi za umożliwienie spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się poniżej.

Kołodziejczyk Urszula

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Pies Policyjny w Przedszkolu

  1. Jaś pisze:

    to jest drako a kiedys był chyba demon co sie z nim stalo?