Przedszkolaki w remizie strażackiej

10 maja, w czwartek dzieci z Przedszkola Nr 1 w Wieruszowie udały się w odwiedziny do dzielnych strażaków z OSP w Wieruszowie.

Była to ogromna frajda dla przedszkolaków, ponieważ druhowie pokazali im sprzęt gaśniczy i wyposażenie remizy oraz pozwolili posiedzieć maluchom w wozie strażackim. Dzieci zadawały liczne pytania a strażacy opowiadali o gaszeniu pożarów i akcjach ratowniczych w jakich bierze udział jednostka OSP w Wieruszowie. Zapowiedziana jest rewizyta strażaków w Przedszkolu. Zapewne nastąpi to już wkrótce, ponieważ zbliża się Dzień Dziecka.

Red.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Przedszkolaki w remizie strażackiej

  1. nie lubię lizi.... pisze:

    Często zaglądam na portal tygodnika, lubię tą gazetę i szanuję Jurka. Myślę że czytelnicy rozumieją że to jest gazeta ludu. Naszych włodarzy nie potrzeba chwalić radzą sobie dobrze i nieźle na tym wychodzą, chyba że za chwalenie sowicie jest się nagradzanym, ale Jurek nigdy się nie s…ł i wolno mu pisać co chce w swojej gazecie bo to jest jego gazeta, on ją finansuje, nie poniża się przed nikim ani nie sprzedaje i wara smarkaczom od niego co popisują się wpisami myślą że rozumy pozjadali -wieczni studenci. Zwłaszcza chyba jeden, ten arogancki z zadartą głową może mu tatuś gazetę kupi ?!i w każdym artykule będzie ” niech żyje burmistrz i pani enka tzn chciałem powiedzieć Ela”.

  2. gdzieś z Polski pisze:

    Co zrobili dla Wieruszowa powiatu państwo Nawroccy/burmistrz ? chyba najmierniejszy w historii tej gminy i miasta a pani Elżbieta poza udziałem w uroczystościach czy imprezach a jak potrzebuje głosów to jest wszędzie, skąd ma tyle czasu i siły, bo kondycja raczej nie sprzyja, wieczny kandydat na posła, proszę panią – proszę się nie ośmieszać i nie kandydować już – dać szansę innym, zt ego co czytam i posiadam wiedzę to są odpowiednie osoby ale pani je blokuje. Co do szanownego małżonka to sytuacja jest podobna, nie wiem jakim był opiekunem młodzieży ohp-owskiej, podejrzewam że równie miernym jak burmistrzem, ale ostatnia funkcja to totalny absurd, że ten człowiek został wybrany w ogóle wybrany i przez kogo. Z tego co donoszą media ktoś mu pomógł prawdopodobnie równie człowiek nie żyjący w obecnej rzeczywistości; co daje do zrozumienia i głębokiej analizy często pan redaktor z ITP. Wynika z tego iż zdaje się człowiek z zazdrości i chorej ambicji toczy walkę z tak znakomitą gazetą o wieloletniej tradycji i do tego myśli że ją ośmiesza i jego redaktora. Przede wszystkim ośmiesza siebie i swoją gazetę , bo bez finansowania zaprzyjaźnionych czy może mających zobowiązania za coś osób publicznych i chyba panie redaktorze też z tego względu iż ma takie same nazwisko czym się wybił i mógł w ogóle zaistnieć na rynku medialnym , czym moim zdaniem, (do którego mam prawo, które zapewnia mi konstytucja RP) uczynił więcej szkody niż pożytku.Jest to zły układ i świadczy o daleko posuniętej fobii a może i czegoś więcej. Ośmieszając konkurencję daje świadectwo jakim maluczkim jest człowiekiem i jakie cele w jego działaniu mu przyświecają. Jeżeli ma w ogóle jakieś cele bo dla mnie ten człowiek jest mocno zagubiony i toczy walkę przede wszystkim sam ze sobą. D o pana redaktora tygodnika powiatowego kieruję te słowa- pan ma gazetę/władzę w powiecie i to przez ładnych parę lat, to pana obowiązek aby takich ludzi „eliminować” z życia publicznego/ są „niebezpieczni” dla tego miasta gminy powiatu no i zdaje mi się samych siebie. Pozdrawiam
    Stały czytelnik z Wrocławia