LGKS Charłupia Mała – Orkan Buczek 1:5
LKS Kobierzycko – Unia Sulmierzyce 3:1
Widavia Widawa – Czarni Rząśnia 3:4
Start Łubnice – GLKS Strzelce Wielkie 0:4
LZS Brąszewice – Prosna Wieruszów 3:2
Gal Gaz Galewice – Piast Błaszki 6:0
MLKS Konopnica – Warta II Działoszyn 3:0
1. |
Czarni Rząśnia |
10 |
27 |
49-17 |
2. |
LKS Kobierzycko |
10 |
24 |
36-21 |
3. |
Widavia Widawa |
10 |
22 |
35-17 |
4. |
Gal Gaz Galewice |
9 |
19 |
34-6 |
5. |
Orkan BroWęg Buczek |
9 |
18 |
31-19 |
6. |
LZS Brąszewice |
10 |
18 |
28-22 |
7. |
Warta II Działoszyn |
9 |
15 |
19-20 |
8. |
MLKS Konopnica |
9 |
14 |
22-12 |
9. |
Unia Sulmierzyce |
10 |
13 |
17-23 |
10. |
GLKS Strzelce Wielkie |
9 |
13 |
16-23 |
11. |
Piast Błaszki |
9 |
9 |
14-28 |
12. |
Prosna Wieruszów |
9 |
7 |
17-21 |
13 |
LGKS Charłupia Mała |
9 |
4 |
8-31 |
14. |
LKS Osiek |
9 |
3 |
11-33 |
15. |
Start Łubnice |
9 |
0 |
11-55 |
Z rozgrywek wycofała się Warta II Sieradz. Wszystkie rozegrane dotychczas spotkania z tą drużyną zostały anulowane.
W niedzielę 14.10. br.: Warta II Działoszyn – LKS Osiek (15), Piast Błaszki – Start Łubnice (15), Orkan BroWęg Buczek – Gal Gaz Galewice (15), Prosna Wieruszów – LGKS Charłupia Mała (15).
Sieradzka klasa A
Wyniki X kolejki
Płomień Makowiska – GKS Czastary 1:0
LZS Wydrzyn – Victoria Skomlin 4:0
Słowian Dworszowice – Warta Osjaków 2:2
Solen Łaszew – LKS Wierzchlas 2:2
Jaga Lututów – Prosna Wyszanów 8:2
KKS Kurów – LKS Masłowice 7:1
ChKS Chotów – GLKS Biała 6:1
Piast Ruda – GKS Siemkowice 1:3
1. |
Solen Łaszew |
10 |
21 |
39-14 |
2. |
Jaga Lututów |
10 |
20 |
39-20 |
3. |
Warta Osjaków |
10 |
20 |
30-15 |
4. |
KKS Kurów |
10 |
19 |
31-18 |
5. |
GKS Siemkowice |
10 |
19 |
20-13 |
6. |
Victoria Skomlin |
10 |
19 |
21-15 |
7. |
LZS Wydrzyn |
10 |
18 |
30-17 |
8. |
LKS Masłowice |
10 |
18 |
22-18 |
9. |
LKS Wierzchlas |
10 |
17 |
20-15 |
10. |
Słowian Dworszowice |
10 |
15 |
17-19 |
11. |
ChKS Chotów |
10 |
13 |
26-28 |
12. |
GLKS Biała |
10 |
11 |
24-30 |
13 |
Płomień Makowiska |
10 |
6 |
13-37 |
14. |
GKS Czastary |
10 |
6 |
12-36 |
15. |
Piast Ruda |
10 |
4 |
7-25 |
16. |
Prosna Wyszanów |
10 |
3 |
13-44 |
W niedzielę 14.10 br.: Prosna Wyszanów – Piast Ruda (14), GLKS Biała – Jaga Lututów (15), GKS Czastary – ChKS Chotów (15).
Sieradzka klasa B
Wyniki X kolejki
Baszta Bolesławiec – LZS Staw 7:0
KS Ożarów – Start Świątkowice 3:0
Hetman Zdżary – Sparta Mokrsko 3:3
LZS Młynisko – LZS Krzyworzeka 3:0
LKS Łyskornia – LZS Kadłub 2:1
LZS Pątnów – Zryw Wójcin 4:3
Orzeł Galewice – LZS Komorniki 14:0
1. |
Orzeł Galewice |
9 |
27 |
46-8 |
2. |
Baszta Blesławiec |
10 |
27 |
50-10 |
3. |
Sparta Mokrsko |
9 |
20 |
37-12 |
4. |
LZS Krzyworzeka |
10 |
18 |
23-14 |
5. |
LKS Łyskornia |
9 |
18 |
20-16 |
6. |
Zryw Wójcin |
9 |
16 |
38-16 |
7. |
Hetman Żdżary |
9 |
14 |
22-14 |
8. |
LZS Pątnów |
10 |
13 |
27-25 |
9. |
Start Świątkowice |
9 |
12 |
15-26 |
10. |
KS Ożarów |
10 |
11 |
19-24 |
11. |
LZS Młynisko |
9 |
8 |
14-24 |
12. |
LKS Kadłub |
10 |
8 |
21-33 |
13. |
LZS Staw |
9 |
6 |
20-44 |
14. |
KS Sokolniki |
9 |
6 |
11-39 |
15. |
LZS Komorniki |
10 |
3 |
8-57 |
W niedzielę 14.10. br.: LKS Kadłub – Orzeł Galewice (15), Start Świątkowice – Hetman Żdżary (15), Zryw Wójcin – KS Ożarów (15), KS Sokolniki – Baszta Bolesławiec (16).
Ryszard Tęsiorowski