Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie – STUDNIÓWKA 2013

Na sto dni przed maturą uczniowie i ich rodzice tradycyjnie zorganizowali bal zwany studniówką. Bal maturzystów TECHNIKUM w Lututowie odbył się 26 stycznia 2013 roku w Sali Bankietowej ”Grażka” w Złoczewie.

Maturzyści, rocznik 2013 to uczniowie:

  • klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu – wychowawczyni mgr Beata Górecka,

  • klasy IV Technikum Ekonomicznego i Rolniczego – wychowawczyni mgr Barbara Kędzia,

  • klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa – wychowawca mgr inż. Rafał Pastusiak.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pan Andrzej Żóraw – Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego, Pani Grażyna Boryczka – Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie i nauczyciele.

Żaneta Janczak ( IV TE) i Wojtek Malik (IV TAK) w imieniu młodzieży witając wszystkich uczestników balu złożyli podziękowania nauczycielom i rodzicom.

Przedstawiciel powiatu Andrzej Żóraw życzył maturzystom udanej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnym i potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Dyrektor mgr Grażyna Boryczka równie gorąco i serdecznie przywitała uczestników balu, życząc wszystkim szampańskiej zabawy. Jednocześnie podkreśliła, że za 100 dni absolwenci zmierzą się z pierwszym pisemnym egzaminem maturalnym z języka polskiego. To niezbyt odległa przyszłość, ale w tak wyjątkowy wieczór zapewne nikt nad tym się nie zastanawiał. Dlatego po tradycyjnym zawołaniu „Poloneza czas zacząć..”- słowami Adama Mickiewicza maturzyści ochoczo ruszyli do tańca.

Zabawa trwała aż do białego rana, do tańca zapraszał DJ Kaczor, serwując nowoczesną i nieco starszą muzykę. Świetny DJ przewiózł pociągiem bawiących się przez różne kraje i różne style tańca: techno, polka, kankan, zorba. Jak w całym kraju królowała piosenka zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”.

B. Kędzia

Zdjęcia: FOTO-VIDEO-STUDIO Jacek Kaczmarek Złoczew ul. Ogrodowa 19
tel (43) 820 29 75 kom. 609 422 343.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.