Łukasz Dembecki znowu na podium

FSR II Runda Eliminacji Mistrzostw Polski - Sielpia 2013 (2)Tym razem w kategorii FSR V-7,5 senior, a zawody rozgrywane były w dniach 24-26.05.2013r. w miejscowości Sielpia (Końskie). Były to zawody modeli pływających FSR II Runda Eliminacji Mistrzostw Polski.

Łukasz Dembecki uczeń szkoły im. St.Staszica w Wieruszowie w kategorii V-7,5 zajął II miejsce otrzymując dyplom i medal z rąk  Burmistrza Miasta i Gminy  Końskie. Jest to drugie podium w tym sezonie w tej kategorii mogło być wyższe miejsce , gdyby nie drobny incydent z zawodnikiem z Białorusi , który uderzył w łódkę Łukasza i zrobił dziurę w części dziobowej  nabierając wodę łódka zaczęła płynąć coraz wolniej .

W klasie V-3,5 zajął V miejsce , mimo że do finału zakwalifikował się na pierwszym miejscu  pech nie opuścił go , po wystartowaniu przez 27 minut nie oddawał prowadzenia , ale 3 minuty przed końcem biegu kolejny raz nie wytrzymał silnik, tym razem pękł korbowód i natychmiast zatrzymał się silnik . Są to kolejne zawody , gdzie ponosimy ogromne straty sprzętu , ale ogólnie z zawodów jesteśmy zadowoleni , są kolejne punkty dla Łukasza- mówi Andrzej Dembecki.

red: Jest nam niezmiernie miło  informować o sukcesach Łukasza – gratulujemy !!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.