Uroczystość Dnia Matki w PPS nr 1 w Wieruszowie

Pszczółeki  z PPS Nr 1 w Wieruszowie  z okazji Dnia Mamy 2013.  (64)W grupie Pszczółek (3-4 latki) z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Mamy.

Licznie przybyłe rodzicielki spędziły czas w przedszkolu wspólnie ze swymi pociechami na zabawach, przyjmowaniu życzeń, poczęstunku, pozowaniu do zdjęć i oglądaniu części artystycznej w wykonaniu dzieci. W tej ostatniej dzieci recytowały wiersze (w większości autorstwa wychowawczyni grupy- Urszuli Kołodziejczyk) i śpiewały piosenki, prezentowały się jako modele i modelki (chłopcy do utworu Cezarego Pazury ,,Przystojny jestem”, a dziewczynki do nagrania Alicji Majewskiej ,,Być kobietą”). Były tańce, pląsy, mały fitness dla dzieci i mam. Wszystko to w scenerii z użyciem kapeluszy, korali, muszek, parasola, szelek, okularów przeciwsłonecznych i wachlarzyków.

Było bardzo radośnie, przyjemnie i miło. Przedszkolne dzieci z uśmiechem i poczuciem humoru oraz odwagą prezentowały się w części artystycznej.

Mamy otrzymały od dzieci albumy z plastycznymi pracami własnymi dzieci wykonanymi podczas aktualnego roku szkolnego, bukiety róż i ozdobione serduszka.

Zapraszamy na naszą stronę przedszkolną  http://p1wieruszow.przedszkolowo.pl/

Kołodziejczyk Urszula

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.