Łukasz wrócił z dwoma pucharami

Blachownia - III Runda Eliminacji do MP 2013 (3)Kolejne sportowe sukcesy Łukasza Dembeckiego z Wieruszowa , ucznia III  klasy Technikum im. Stanisława Staszica w Wieruszowie , podczas odbywających się w dniach 14-16.VI.2013r. w Blachowni – III Rundy Eliminacji do Mistrzostw Polski modeli pływających o napędzie spalinowym dwukrotnie stanął na podium.

W klasie FSR V-7,5 zajął po spektakularnym finale II miejsce dokładając kolejne punkty do ogólnego rankingu Mistrzostw Polski . W klasie FSR H-3,5 była zupełnie inna sytuacja , tu wraz z innym zawodnikiem po czterech biegach mieli taką samą ilość punktów , więc Sędzia Główny zadecydował o dodatkowym biegu między Łukaszem a drugim zawodnikiem , który miał rozstrzygnąć kto zajmie II a kto  III miejsce. W tej dogrywce Łukasz stanął na wysokości zadania wygrywając ten bieg , więc w klasie FSR H-3,5 stanął na podium na drugim miejscu .

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie , stawiło się wielu zawodników zagranicznych , nawet z Holandii.

Na akwenie były zmienne warunki , więc było trudno trafić z odpowiednimi ustawieniami sprzętu ,  w tych zawodach sprzęt sprawował się dość poprawnie , chociaż wiele pracy czeka nas przed następnymi zawodami- mówi Andrzej Dembecki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.