Dembeccy opanowali podium

DSCN2557_800x600Łukasz Dembecki wraz ze swoim ojcem Andrzejem  reprezentujący Klub Sportowy Prosna Wieruszów, na zawodach VI Międzynarodowe Grand Prix Śląska Modeli Pływających, V Runda Eliminacji Pucharu Polski, które odbyły się w Lędzinach w dniach 22-24.08.2014r.

Po raz pierwszy w historii startów razem w tej samej kategorii stanęli na podium, tym razem okazał się Łukasz lepszy, który w kategorii FSR V-3,5 ccm zajął pierwsze miejsce wygrywając o 0,019 s nad drugim zawodnikiem to jest około 30 cm długości, a Andrzej Dembecki uplasował się tuż za drugim zawodnikiem.

Na tym nie koniec, bo w kategorii FSR V- 7,5 ccm Łukasz też zajął pierwsze miejsce wygrywając dość znaczną przewagą nad pozostałymi zawodnikami. Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie ani awaria sprzętu ani kapryśna pogoda aby team wieruszowski wywalczył tak znakomite miejsca.

Po prostu był odpowiedni akwen do ścigania, a to Łukasz umie wykorzystać, sprzęt chodził bez zarzutu a i Ja w końcówce sezonu pokusiłem się o walkę o podium

relacjonuje  ojciec Łukasza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.