Rozgrywki piłkarskie w Klasie Okręgowej.
Rezultaty 9 kolejki
ZAPOWIEDZI ROZGRYWEK
Klasa Okręgowa
10 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
04.10.2014 – 05.10.2014)
LKS Jaga Lututów – KS Gal Gaz Galewice
WKS Prosna Wieruszów – GLKS Warta Osjaków
Klasa A
8 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
LKS Czarni II Rząśnia – LKS Baszta Bolesławiec
LKS Start Łubnice – LKS Start Świątkowice
KS Kraszkowice – LKS Orzeł Galewice
Klasa B grupa II 2014/2015
7 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
LKS Zryw Wójcin – LKS Hetman Żdżary
LKS Prosna Wyszanów – LZS Młynisko
GKS Czastary – LZS Staw
KS OsiekKS – Sparta Mokrsko
WYNIKI I TABELE
W 9 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie okręgówki osiągnęły następujące wyniki:
Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty kolejki – kolejka 9 (27.09.2014 – 28.09.2014)
KS Gal Gaz Galewice | LZS Brąszewice |
1 : 0 |
LKS Czarni Rząśnia | MKS Jutrzenka Warta |
0 : 2 |
KS Chojne |
WKS Prosna Wieruszów |
6 : 3 |
LKS Zapole | LKS Jaga Lututów |
4 : 2 |
LKS Masłowice | GKS Widavia Widawa |
4 : 2 |
GLKS Warta Osjaków | GLKS Strzelce Wielkie |
1 : 1 |
LKS Kobierzycko |
LUKS Bałucz |
0 : 2 |
GKS Orkan Buczek | MLKS Konopnica |
3 : 0 |
LGKS Charłupia Mała | Pauza |
|
Tabela po 9 kolejce – Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LUKS Bałucz |
8 |
21 |
17 |
2 |
GKS Widavia Widawa |
8 |
21 |
14 |
3 |
KS Chojne |
9 |
20 |
12 |
4 |
MKS Jutrzenka Warta |
8 |
19 |
17 |
5 |
LGKS Charłupia Mała |
8 |
16 |
5 |
6 |
MLKS Konopnica |
8 |
16 |
3 |
7 |
LKS Czarni Rząśnia |
9 |
13 |
-3 |
8 |
GKS Orkan Buczek |
9 |
12 |
8 |
9 |
KS Gal Gaz Galewice |
9 |
11 |
-3 |
10 |
LKS Zapole |
9 |
10 |
-4 |
11 |
LZS Brąszewice |
8 |
9 |
-3 |
12 |
LKS Kobierzycko |
9 |
9 |
– 4 |
13 |
GLKS Warta Osjaków |
9 |
9 |
– 6 |
14 |
GLKS Strzelce Wielkie |
8 |
9 |
-7 |
15 |
WKS Prosna Wieruszów |
8 |
6 |
-9 |
16 |
LKS Jaga Lututów |
8 |
3 |
-10 |
17 |
LKS Masłowice |
9 |
3 |
-27 |
Klasa A grupa I 2014/2015 – Sieradz
W 7 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie Klasy A gr.I osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 7 (27.09.2014 – 28.09.2014)
LZS Wydrzyn | GLKS Biała |
3 – 2 |
KS Victoria Skomlin | LKS Czarni II Rząśnia |
5 – 0 |
LKS Start Świątkowice |
KS Kraszkowice |
1 – 2 |
LZS Rolnik Skąpa |
LKS Wierzchlas |
2 – 1 |
LKS Baszta Bolesławiec | LKS Start Łubnice |
3 – 1 |
LKS Orzeł Galewice | LKS Słowian Dworszowice |
2 – 0 |
LKS Unia Sulmierzyce | KKS Kurów |
2 – 1 |
GKS Siemkowice |
LZS Solen Łaszew |
2 – 1 |
Tabela po 7 kolejce – Klasa A grupa I – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
KS Victoria Skomlin |
7 |
18 |
14 |
2 |
LKS Unia Sulmierzyce |
7 |
18 |
11 |
3 |
LKS Słowian Dworszowice |
7 |
15 |
14 |
4 |
LKS Orzeł Galewice |
7 |
15 |
3 |
5 |
LKS Baszta Bolesławiec |
6 |
12 |
5 |
6 |
LZS Solen Łaszew |
7 |
12 |
5 |
7 |
KKS Kurów |
7 |
10 |
2 |
8 |
KS Kraszkowice |
7 |
10 |
0 |
9 |
LKS Start Łubnice |
7 |
9 |
5 |
10 |
LZS Rolnik Skąpa |
7 |
8 |
-3 |
11 |
LKS Wierzchlas |
7 |
7 |
-5 |
12 |
GKS Siemkowice |
7 |
7 |
-6 |
13 |
LZS Wydrzyn |
7 |
7 |
-8 |
14 |
LKS Czarni II Rząśnia |
7 |
7 |
-14 |
15 |
GLKS Biała |
6 |
6 |
-3 |
16 |
LKS Start Świątkowice |
7 |
0 |
-19 |
Klasa B grupa II – 2014/2015
W 6 rundzie rozgrywek zespoły Klasa B gr.II osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 6 (27.09.2014 – 28.09.2014)
LKS Piast Ruda | LKS Zryw Wójcin |
1 – 1 |
LZS Młynisko | KS Ożarów |
0 – 5 |
LZS Staw | LKS Prosna Wyszanów |
2 – 2 |
LZS Pątnów | KS Osiek |
0 – 6 |
KS Sparta Mokrsko | LZS Komorniki |
6 – 0 |
LKS Hetman Żdżary | LKS Łyskornia |
3 – 2 |
LZS Krzyworzeka | GKS Czastary | – |
Tabela Klasa B grupa II – po 6 kolejce – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
GKS Czastary |
5 |
15 |
27 |
2 |
KS Osiek |
6 |
15 |
12 |
3 |
LKS Piast Ruda |
6 |
14 |
12 |
4 |
LKS Zryw Wójcin |
6 |
13 |
6 |
5 |
LZS Staw |
6 |
10 |
9 |
6 |
LZS Krzyworzeka |
5 |
10 |
4 |
7 |
LZS Młynisko |
6 |
7 |
3 |
8 |
LKS Hetman Żdżary |
6 |
7 |
-6 |
9 |
KS Sparta Mokrsko |
5 |
6 |
3 |
10 |
KS Ożarów |
6 |
6 |
-9 |
11 |
LZS Pątnów |
5 |
6 |
-9 |
12 |
LKS Prosna Wyszanów |
6 |
4 |
-7 |
13 |
LKS Łyskornia |
6 |
1 |
-8 |
14 |
LZS Komorniki |
5 |
0 |
-37 |