Rozgrywki piłkarskie w Klasie Okręgowej.
Siódma kolejka
ZAPOWIEDZI ROZGRYWEK
Klasa Okręgowa
8 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
20.09.2014 – 21.09.2014
GKS Widavia Widawa – KS Gal Gaz Galewice
LKS Jaga Lututów – pauza
WKS Prosna Wieruszów -LKS Masłowice
Klasa A
6 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
KS Kraszkowice – LKS Baszta Bolesławiec
LKS Start Łubnice – KS Victoria Skomlin
KKS Kurów – LKS Orzeł Galewice
Klasa B grupa II 2014/2015
5 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
LKS Zryw Wójcin – KS Sparta Mokrsko
LKS Prosna Wyszanów – GKS Czastary
LKS Hetman Żdżary- LZS Krzyworzeka
KS Osiek – LZS Młynisko
WYNIKI I TABELE
W 7 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie okręgówki osiągnęły następujące wyniki:
Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty kolejki – kolejka 7 (13.09.2014 – 14.09.2014)
LKS Jaga Lututów | LGKS Charłupia Mała |
2 : 3 |
KS Gal Gaz Galewice | WKS Prosna Wieruszów |
2 : 0 |
LKS Czarni Rząśnia | LUKS Bałucz |
2 : 4 |
LKS Zapole | GKS Widavia Widawa |
4 : 0 |
LKS Masłowice | GLKS Strzelce Wielkie |
2 : 4 |
KS Chojne | MKS Jutrzenka Warta |
0 : 0 |
MLKS Konopnica | GLKS Warta Osjaków |
2 : 1 |
GKS Orkan Buczek | LKS Kobierzycko |
3 : 0 |
LZS Brąszewice | Pauza |
|
Tabela po 7 kolejce – Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
MKS Jutrzenka Warta |
6 |
16 |
17 |
2 |
KS Chojne |
7 |
18 |
9 |
3 |
LUKS Bałucz |
6 |
15 |
13 |
4 |
GKS Widavia Widawa |
6 |
15 |
11 |
5 |
LGKS Charłupia Mała |
7 |
13 |
4 |
6 |
MLKS Konopnica |
6 |
13 |
3 |
7 |
LKS Czarni Rząśnia |
7 |
13 |
2 |
8 |
GKS Orkan Buczek |
7 |
9 |
7 |
9 |
LKS Kobierzycko |
7 |
9 |
-1 |
10 |
KS Gal Gaz Galewice |
7 |
8 |
-2 |
11 |
LKS Zapole |
7 |
7 |
-5 |
12 |
GLKS Strzelce Wielkie |
6 |
7 |
– 7 |
13 |
LZS Brąszewice |
6 |
6 |
– 3 |
14 |
WKS Prosna Wieruszów |
6 |
6 |
-5 |
15 |
GLKS Warta Osjaków |
7 |
5 |
-8 |
16 |
LKS Jaga Lututów |
7 |
3 |
-8 |
17 |
LKS Masłowice |
7 |
0 |
-27 |
Klasa A grupa I 2014/2015 – Sieradz
W 5 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie Klasy A gr.I osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 5 (13.09.2014 – 14.09.2014)
LKS Baszta Bolesławiec | LKS Słowian Dworszowice |
2 – 3 |
LKS Unia Sulmierzyce | GLKS Biała |
2 – 1 |
KS Victoria Skomlin |
KS Kraszkowice |
2 – 0 |
LKS Start Świątkowice |
KKS Kurów |
0 – 6 |
LKS Orzeł Galewice | LZS Solen Łaszew |
2 – 4 |
LZS Rolnik Skąpa | LKS Start Łubnice |
0 – 4 |
GKS Siemkowice | LZS Wydrzyn |
2 – 2 |
LKS Czarni II Rząśnia |
LKS Wierzchlas |
0 – 0 |
Tabela po 5 kolejce – Klasa A grupa I – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LKS Słowian Dworszowice |
5 |
12 |
12 |
2 |
LKS Unia Sulmierzyce |
5 |
12 |
9 |
3 |
KS Victoria Skomlin |
5 |
12 |
8 |
4 |
LZS Solen Łaszew |
5 |
12 |
7 |
5 |
LKS Orzeł Galewice |
5 |
12 |
4 |
6 |
LKS Start Łubnice |
5 |
9 |
8 |
7 |
KKS Kurów |
5 |
7 |
0 |
8 |
KS Kraszkowice |
5 |
7 |
0 |
9 |
LKS Baszta Bolesławiec |
4 |
6 |
2 |
10 |
LZS Rolnik Skąpa |
5 |
5 |
-3 |
11 |
GKS Siemkowice |
5 |
4 |
-5 |
12 |
LKS Wierzchlas |
5 |
4 |
-6 |
13 |
LZS Wydrzyn |
5 |
4 |
-7 |
14 |
LKS Czarni II Rząśnia |
5 |
4 |
-11 |
15 |
GLKS Biała |
4 |
3 |
-4 |
16 |
LKS Start Świątkowice |
5 |
0 |
-14 |
Klasa B grupa II – 2014/2015
W 4 rundzie rozgrywek zespoły Klasa B gr.II osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 4 (13.09.2014 – 14.09.2014)
GKS Czastary | KS Ożarów |
5 – 0 |
LZS Młynisko | LZS Komorniki |
10 – 0 |
LZS Staw | KS Osiek |
2 – 3 |
LZS Pątnów | LKS Zryw Wójcin |
1 – 4 |
KS Sparta Mokrsko | LKS Łyskornia |
0 – 0 |
LZS Krzyworzeka | LKS Prosna Wyszanów |
1 – 0 |
LKS Piast Ruda | LKS Hetman Żdżary | 9 – 2 |
Tabela Klasa B grupa II – po 4 kolejce – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
GKS Czastary |
4 |
12 |
24 |
2 |
LKS Piast Ruda |
4 |
10 |
11 |
3 |
LKS Zryw Wójcin |
4 |
9 |
5 |
4 |
KS Osiek |
4 |
9 |
5 |
5 |
LZS Młynisko |
4 |
7 |
9 |
6 |
LZS Krzyworzeka |
4 |
7 |
3 |
7 |
LZS Staw |
4 |
6 |
4 |
8 |
LZS Pątnów |
4 |
6 |
-3 |
9 |
LKS Hetman Żdżary |
4 |
4 |
-6 |
10 |
KS Sparta Mokrsko |
4 |
3 |
-2 |
11 |
LKS Prosna Wyszanów |
4 |
3 |
-4 |
12 |
KS Ożarów |
4 |
3 |
-9 |
13 |
LKS Łyskornia |
4 |
1 |
-6 |
14 |
LZS Komorniki |
4 |
0 |
-31 |