Komunikat końcowy z Zawodów Rejonowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

zdjęcia zwody 210 (Copy)W dniu 23 stycznia 2015 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej odbyły się Mistrzostwa Rejonu Sieradzkiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Bardzo dobrze spisali się w nich chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Czastarach zajmując drugie miejsce.

Awans do finału wojewódzkiego był bardzo blisko. Po wygraniu grupy uczniowie z Czastar spotkali się w finale z gospodarzami z Białej. Po emocjonującej walce mecz zakończył się remisem 6:6. Pierwsza dogrywka mogła przynieść rozstrzygnięcie dla Czastar. Przy stanie 8:8 i trzech sekundach do końca dogrywki, zawodnik z Czastar, nieatakowany trafił w praktycznie leżącego bramkarza gospodarzy. Zamiast zwycięstwa – druga dogrywka, w której uczniowie z Czastar niestety opadli z sił i przegrali spotkanie 8:14.

5. SP Nr 10 Zduńska Wola

Skład Mistrzów Powiatu Wieruszowskiego i Wicemistrzów Rejonu Sieradzkiego: Roman Kania, Tobiasz Machynia, Kamil Stefaniak, Jakub Bednarczyk, Jakub Honcel, Mateusz Honcel, Kamil Małecki, Norbert Kapral, Mateusz Machynia, Kacper Furman, Łukasz Kryś, Kacper Łuczak. Nauczyciel – Marek Dudka

Powiatowy Szkolny Związek
Sportowy w Wieruszowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.