Derby na remis. Uks Gal Gaz – Prosna Wieruszów 2:2

Prosna wow (Copy)W dzisiejszych derbach powiatu wieruszowskiego sieradzkiej okręgowej ligi trampkarzy C1 Prosna Wieruszów zremisowała na wyjeździe z zespołem UKS Gal Gaz Galewice 2:2 ( 2:1). Uks prowadził już po 15 minutach 2:0 wykorzystując błędy obrony Prosny.

Wiary i siły w dobry wynik dodał Bartek Grzesiuk który w 40 minucie uderzył z woleja z 10 metrów w samo okienko bramki Gal Gazu. Wynik do przerwy 2:1. Na drugą połowę zawodnicy Prosny wyszli od razu skoncentrowani wykonując swoje założenia taktyczne. To owocowało składnymi akcjami a przy tym odcinając dojście przeciwników pod swoje pole karne. W 60 min. zły lot piłki we własnym polu karnym ocenił bramkarz Prosny i faulował
zawodnika Gal Gazu, sędzia nie miał wątpliwości ze wskazaniem na „wapno”. Jednakże zawodnik UKS przestrzelił rzut karny uderzając nad poprzeczką bramki pilnowanej przez Mikołaja Magaja. To tylko jeszcze bardziej zmobilizowało drużynę Prosny do walki o wywiezienia korzystnego wyniku. I tak w 68 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mateusza Kalete piłkę głową w siatce umieścił Gracjan Wojcieszko doprowadzając do remisu. W końcówce obydwie drużyny chciały za wszelka cenę doprowadzić do
zwycięstwa jednakże wynik nie uległ zmianie. Remis dla oby dwu drużyn w pełni zasłużony.

UKS GAL GAZ Galewice – PROSNA Wieruszów 2:2 ( 2:1)

Skład Prosny: Magaj Mikołaj, Przybył Kuba, Hojeński Tomek, Bizuga Mateusz, Biegański Tobiasz, Owczarski Hubert ( 80′ Górka Patrycja) Kaleta Mateusz ( 85′ Weszka Kamil), Wojcieszko Gracjan, Imperowicz Kuba, Kopacki Krzysiu ( 90′ Hojeński Mateusz), Grzesiuk Bartek.
Trener: Łukasz Jasiński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.