Mistrzostwa Powiatu w warcaby

DSCF0595 (Copy)W dniu 19 kwietnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie zostały zorganizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Czarna Damka” w Lututowie Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 100-polowe.

W turnieju uczestniczyły 23 osoby. Rozgrywki sędziowano komputerowo, systemem szwajcarskim, na dystansie 9 rund, przy czasie na zawodnika 15 minut. O kolejności decydowały zdobyte punkty i punkty zdobyte przez przeciwników.
Pod nieobecność drużyny rodzinnej Ślęzaków do głosu doszła kadra rezerwowa lututowskich warcabistów.

III. m. Ciećka Mirosław
Puchary i medale zostały zakupione ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Wieruszowie. Aktu dekoracji zwycięzców dokonali wspólnie Starosta Wieruszowski Pan Andrzej Szymanek i przedstawiciel Zarządu „Czarnej Damki” kol. Pazek Michał. Sędziowanie zdjęcia i relacja Wacław Zabłocki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.