Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym

WP_20150521_008W dniu 21-25 maja 2015 roku, w Krośnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym. Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W mistrzostwach wystartowały 32 drużyny z całego kraju, wśród nich drużyna tenisistów Wieruszowa, która wcześniej uzyskała awans, wygrywając mistrzostwa województwa łódzkiego. Nasza drużyna w składzie Wiśniewski Hubert, Derdak Kamil i Oleś Robert uplasowała się na 25 miejscu.

W dniu 25 maja 2015 roku, w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Z brązowym medalem z tych Mistrzostw wróciła zawodniczka Wieruszowa Julia Skwarek, która w grze deblowej wraz z Magdą Frontczak, z MKS Jedynka Łódź, zajęła trzecie miejsce.

Wyniki naszych tenisistów:
Gra indywidualna żaczek – 5 miejsce – Julia Skwarek
Gra deblowa żaczek – 3 miejsce – Julia Skwarek / Magda Frontczak
Gra indywidualna żaków – 10 miejsce – Krystian Skwarek
11 miejsce – Kacper Sobczak
Gra deblowa żaków – 5 miejsce – Krystian Skwarek / Kacper Sobczak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.