Uroczyste otwarcie Placu Zabaw w Wójcinie

IMG_3387W niedzielne popołudnie podczas uroczystego otwarcia Placu Zabaw „Podwórko Miodowo Makowe” Stowarzyszenie Gospodyń Wójcin nad Prosną wraz z Grupą Robotnice Podwórkowe podsumowały projekt „Pszczółka Robotnica”.

Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności zaangażował nie tylko sektor społeczny ale również publiczny – Gminę Łubnice, która w pełni zaangażowała się już na etapie składania wniosku na „GRANT NA LEPSZY START” za co serdecznie dziękujmy: Wójtowi Henrykowi Cioskowi, Przewodniczącemu Rady Gminy Piotrowi Hyłce, Radzie Gminy i wszystkim zaangażowanym pracownikom w szczególności Joannie Świątczak oraz Krzysztofowi Piaście.

Dzięki wsparciu wielu działań projektowych przez sektor prywatny mogliśmy w jeszcze pełniejszy i ciekawszy sposób realizować zaplanowane działania a nawet wykroczyć poza wcześniejsze założenia. ”Szczęście to je¬dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.” Powielając myśl Alberta Schweitzera w podziękowaniu za uśmiech głównych odbiorców projektu czyli dzieci życzymy wiele szczęścia darczyńcą: Krzysztofowi i Bożenie Lemiesz, Magdzie i Ryszardowi Duszyńskim Sylwii i Michałowi Dudek, Elżbiecie Olejnik, Firmie Druszcz s.c.

Podczas niedzielnego otwarcia przecięto wstęgę otwierając wrota do krainy zabawy, następnie wszystkie dzieci ochłodził słodki szaman, odbyły się konkursy głównie o tematyce związanej z pszczelarstwem – wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
Główną atrakcją okazał się klaun Dżonik, który wciągną do zabawy małych i dużych.
W ramach projektu Panie malowały dzieciom twarze oraz rozdawały baloniki z pszczółkami.
Można było skosztować swojskiego ciasta, kiełbasek i tradycyjnych plendzy upieczonych przez Panie ze Stowarzyszenia „Gospodyń Wójcin nad Prosną”.
Organizatorzy pragną również podziękować druhom strażakom z Wójcina za pomoc w organizacji i przebiegu imprezy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments