I Nocny Turniej w Siemianicach

turniej siemianice  (2)W sobotę 29 sierpnia 2015r. na boisku ORLIK w Siemianicach odbył się I Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Łęka Opatowska.

Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 19:00 zbiórka wszystkich zawodników oraz wspólnym pamiątkowym zdjęciem. W rywalizacji brały udział 4 drużyny z terenu Gminy Łęka Opatowska: Siemianice, Raków, Opatów „Juniorzy”, Opatów.

Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z Każdym” spotkania trwały po 20 minut (2 x 10). Zawodnicy grali w duchu fair play, pogoda dopisała, podobnie jak publiczność. Po zaciętej rywalizacji

I miejsce zajęła drużyna z Siemianic, drugie miejsce drużyna z Opatowa trzecie miejsce zajęła drużyna „Juniorzy” z Opatowa na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Rakowa.

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju został nim Michał Krawiec, najlepszym bramkarzem Moś ,a najskuteczniejszym strzelcem okazał się Mateusz Gąszczak. Sędziami turnieju byli Adam Skotnik i Kuba Broniszewski.

Organizatorami turnieju byli animatorzy sportu: Adam Skotnik i Karol Hendrys oraz Urząd Gminy Łęka Opatowska. Nagrody w postaci pucharów ufundował Przewodniczący Rady Gminy Łęka Opatowska.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom tegorocznego turnieju i zapraszamy do aktywności fizycznej na boisku ORLIK w Siemianicach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.