Senior – To brzmi dumnie

DSC_5143 (Copy)Tej grupie wiekowej poświęcono biesiadę, która z okazji Dnia Seniora odbyła się 18 października w Wójcinie.

 

 

Organizatorami spotkania, na które zaproszono mieszkańców, którzy ukończyli 65 – ty rok życia  było Stowarzyszenie  Gospodyń Wójcin nad Prosną oraz   OSP Wójcin i  Zespół Szkół w Wójcinie. W obchodach Dnia Seniora uczesniczyła Poseł na Sejm RP pani Elżbieta Nawrocka, starosta wieruszowski p. Andrzej Szymanek, wójt gminy Łubnice p. Henryk Ciosek, proboszcz parafii Wójcin ks. kan. Józef Kaczmarek, sołtysi z Wójcina i Andrzejowa, liczna grupa seniorów oraz uczniowie z miejscowej szkoly, ktory przygotowali i zaprezentowali część artystyczną.

Chcemy zwrócic uwagę, jak ważną i potrzebną częścią naszej społeczności są seniorzy. Seniorzy powinni być dumni ze swojego wieku i z tego, że mogą służyć wiedzą, mądrością życiową  i doświadczeniem. Drodzy Seniorzy, w imieniu własnym i organizatorów życzę Wam, by każdy Wasz dzień wypełniała ludzka życzliowść, a optymizm życiowy nigdy Was nie opuszczał – mówiła  prezes stowarzyszenia p. Aldona Juszczak.

Prowadzącym biesiadę był  dyrektor  szkoły p. Sławomir Smolnik.

W trakcie wieczoru  zaproszeni seniorzy i goście mogli podziwiać występy dzieci i   amatorskiego kabaretu. Nie zabrakło  niespodzianek, rozmów i wspólnego śpiewania biesiadnych piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku z biesiady.

Foto/Film – Stanisław Grzegorzek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments