VIII edycja Turnieju Trójek Siatkarskich dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych

ADS_7918 (Copy)W dniach 2 i 3 marca w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu odbyła się VIII edycja Turnieju Trójek Siatkarskich dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Ma on na celu popularyzację piłki siatkowej, kształtowanie postaw fair-play, doskonalenie umiejętności siatkarskich, promocje szkoły oraz integracje młodzieży. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZS 1 Wieluń i Starostwo Powiatowe w Wieluniu.

W tym roku zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zgłosiła się rekordowa liczba Gimnazjów. W kategorii dziewcząt zgłosiły się 22 drużyny a chłopców 20. Mecze były rozgrywane w czterech grupach systemem  każdy z każdym. Zwycięzcy grup awansowali do półfinałów walcząc dalej o miejsca 1-4.

Po ciężkich, męczących i pełnych emocji meczach wyniki przedstawiają się następująco: