Sezon modeli pływających z napędem spalinowym rozpoczęty

DSCN3328 (Copy)Dwa tygodnie temu ekipa Polskich zawodników, wśród nich Andrzej Dembecki z Wieruszowa, brała udział w zawodach w Niemieckim Dessau, na 38 zawodników w kategorii FSR V-3,5 Andrzej Dembecki zajął 15 miejsce, niewiele brakło do finału.

Za to w ten weekend tj. 7-8.05.2016 r. na Międzynarodowych czeskich zawodach w miejscowości OSEK nad Becvou (Prerov) zawodnikowi z Wieruszowa udało się wywalczyć finał. Po solidnej regulacji sprzętu oraz większej mobilizacji w finale pokazał prawdziwy kunszt pływania zdobywając trzecie miejsce.

Przypomnijmy wszystkim, że zawodnik ma dwie eliminacje z czego najlepszy wynik liczy się do finału, a do finału wchodzi tylko 12 zawodników w danej kategorii. Był on drugim zawodnikiem z całej ekipy Polskiej któremu udało się zdobyć podium.

Są to dobre rokowania na przyszłe zawody, które wkrótce rozpoczynają się w Polsce eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Ze świata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.