Profesjonalny rower dla Patrycji

WKK rower (43)Dzisiejszy trening  16.06.2016r  Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego, poprzedziła mała,  ale bardzo ważna uroczystość.

 

 

Na placu treningowym oprócz zawodników i prezesa klubu pana Roberta Zycha  pojawił się także Burmistrz Wieruszowa p. Rafał Przybył, aby w towarzystwie prezesa WKK oraz zawodników przekazać do użytkowania profesjonalny rower najbardziej wyróżniającemu się zawodnikowi klubu.

Tą osobą okazała się Patrycja Zawierta , której osiągnięcia powodują, że jako pierwsza otrzymuje do dyspozycji rower tej klasy. Patrycja Zawierta w ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski plasuje się na bardzo dobrej, piątej pozycji i w wielu  innych  wyścigach zajmuje wysokie lokaty.

Rower został zakupiony w ramach projektu „Im szybciej tym wyżej”, który sfinansowała  Gmina Wieruszów. Koszt takiego sprzętu to ok.11 tyś złotych.

Niezmiernie zadowolona Patrycja dokonała jazdy próbnej a potem jej klubowi koledzy i koleżanki. Pan Robert Zych wraz zarządem klubu postanowił prowadzić takie działania, aby w przyszłości pozyskać środki na sprzęt,  dla kolejnych młodych zawodników.

Jak twierdzi, takiego zakupu nie sposób oczekiwać od rodziców  ponieważ koszt takiego sprzętu jest bardzo duży. Niemniej jednak trzeba podejmować wszelkiego rodzaju działania, aby uzyskać środki na zakup kolejnych rowerów, które z pewnością ułatwią  zawodnikom zdobywanie coraz lepszych wyników i budowanie dobrych pozycji Wieruszowskiego Klubu kolarskiego.

E.T.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments