„Czarna Damka” Lututów na kłodzkim turnieju w warcabach

IMG_8516 (Kopiowanie)W dniu 23 lipca 2016 roku w Kłodzku odbył się  XIII Międzynarodowy Turniej Integracyjny w warcabach 100-polowych o Puchar Burmistrza Kłodzka. Udział wzięło 54 zawodników i zawodniczek z Polski oraz Czech w tym 5 z LKS „Czarna Damka”  Lututów.

Zawody rozegrano na dystansie 7 rund z czasem 20 minut  na zawodnika w każdej rundzie. Najlepiej z naszych warcabistów spisał się Edward Perdek (ustawiony na 7 miejscu), który uplasował się na 5 pozycji z 10 pkt. /4 zw, 2 rem i 1 por./, dało to I miejsce wśród osób niepełnosprawnych.

Na 10 miejscu zawody zakończył Jan Osiołkowski  z 9 pkt,(14 ranking), a 13 miejsce wywalczył Grzegorz Siwik też 9 pkt.( 20 ranking). W turnieju uczestniczyli też Daniel i Rafał Siwik. Koszty wyjazdu pokryła gmina Lututów.

Ze sportowym pozdrowieniem

LKS „Czarna Damka”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.