II Turniej Piłki nożnej Oldbojów

oldnoje-1W sobotę 10 września 2016r.  na boisku sportowym w Siemianicach odbył się II Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 15:00 zbiórką zespołów.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny z terenu Gminy Łęka Opatowska: Siemianice, Łęka Opatowska, Opatów +40, Opatów +50. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, spotkania trwały 2 x 10. Pogoda dopisała jak również publiczność.  Zawodnicy grali w duchu fair play.

Każda drużyna dawała z siebie wszystko. Padały efektowne gole, ale nie obyło się też bez kontuzji. W wyniku piłkarskich potyczek pierwsze miejsce zajęła drużyna  z Siemianic, drugie miejsce drużyna Opatów +40, trzecie miejsce zajęła drużyna z Łęki Opatowskiej na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Opatów +50.

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju został nim Janusz Zubrzycki /Łęka Opatowska/. Najlepszym bramkarzem został Damian Krysiak /Opatów +50/, najskuteczniejszym strzelcem okazał się Andrzej Owczarek /Opatów +40/.

Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Kamil Biczysko i Karol Gąszczak.  W przerwie między poszczególnymi rozgrywkami odbył się  mecz młodzików z Siemianic.

Organizatorami turnieju był Urząd Gminy Łęka Opatowska oraz miejscowy LKS Wielkopolanin Siemianice. Nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów wręczył Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis. Wójt podziękował drużynom za udział w rozgrywkach oraz wszystkim za pomoc w organizację turnieju. Szczególne podziękowania skierował do działaczy  i zawodników LKS Wielkopolanin.

red

Ten wpis został opublikowany w kategorii Siemianice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.