Drużyna z Perzowa najlepsza w tenisie stołowym

uczniowie-z-wizyta-u-wojta-1Drużyna chłopców  z perzowskiej podstawówki  zajęła I miejsce w  Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w  Tenisie Stołowym rozgrywanych 27 października  w Łęce Opatowskiej.

Norbert Gawlik, Kacper Linka zostali mistrzami powiatu zapewniając sobie tym samym awans do udziału w zawodach rejonowych, które odbędą się w Czajkowie  7 listopada 2016r.

Drużyna dziewcząt w składzie Roksana Kubik, Daria Michalak, po zaciętej i ambitnej walce uplasowały się ostatecznie na V pozycji. Uczniowie, również  rezerwowi Aleksandra Młot , Jakub Horoszkiewicz wraz z trenerem Grzegorzem Kapicą  zostali zaproszeni na spotkanie z Wójtem Gminy Danutą Froń podczas którego podsumowano dotychczasowe sukcesy sportowe. Wójt Gminy obdarowała młodych sportowców słodkimi upominkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Perzów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.