III Bieg Uliczny św. Marcina

1-4-copy11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości odbył się w Kępnie III Bieg Uliczny św. Marcina.

 

 

Organizator III Biegu Ulicznego św. Marcina był Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie. Do Biegu zgłosiło się ponad 450 zawodników. Dodatkowo została wprowadzona klasyfikacja dla zawodników Polskich. Dla każdego zawodnika przygotowano bogaty pakiet startowy. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

W ramach III Biegu św. Marcina rozgrywany był również  już po raz trzeci Bieg Służb Mundurowych. Po raz pierwszy wśród zawodników Służb Mundurowych była prowadzona klasyfikacja drużynowa.

11 listopada br. zawodnicy  rywalizowali na dystansie 10 km, na nowej atestowanej trasie ulicami miasta. Start do Biegu nastąpił podobnie, jak w latach poprzednich o godzinie 13.30 spod Hali KOSiR w Kępnie przy ul. Walki Młodych 9.

Zawartość pakietu startowego:wyjątkowy odlewany medal z wizerunkiem patrona Biegu św. Marcina, okolicznościowa koszulka techniczna, napój energetyczny, numer startowy, słodkości, okolicznościowe gadżety, ciepły posiłek po biegu.

Wśród  uczestników III Biegu Ulicznego  św. Marcina w Kępnie byli też wieruszowianie. M.in.: Małgorzata Walacik, Marek Dudka, Paweł Korpeta, Arkadiusz Smolis i inni.

 

Na podst. http://www.kosir.kepno.pl/

Zdjęcia: Rafał Dąbik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.