Turniej tenisa stołowego w Rychtalu

ttsrychtal-422 października 2016 r., animator sportu Piotr Nasiadek zaproponował lokalnemu środowisku rozgrywki w tenisa stołowego.

Cechą przedsięwzięć realizowanych na rychtalskich obiektach sportowych jest między innymi różnorodność form usprawniania fizycznego i zaspokajanie „głodu” własnych zainteresowań, podkreśla animator.

Najważniejsze jest to, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odskocznie od codziennej rzeczywistości i w gronie znajomych dawał upust swoim emocjom, zaspakajając w ten sposób  potrzeby związane z rekreacją fizyczną.

W rozgrywkach tenisa stołowego wzięła udział lokalna młodzież, która została podzielona na grupy, w których uczestnicy grali „każdy z każdym”. Ostatecznie do finału dostało się czterech zawodników, którzy ustalili klasyfikację końcową liderów rozgrywek.

Pierwsze miejsce zajął Jakub Tomicki, drugie Mateusz Hołyński, trzecie Patryk Michalski, na pozycji czwartej uplasował się Igor Nolbert. Zarówno finalistom, jak i pozostałym graczom dziękuję za udział i stworze miłej sportowej atmosfery. Na zakończenie wręczono medale.

Źródło: UG Rychtal

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rychtal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.