Uczniowie ze SP w Parcicach dziękują Radzie Rodziców

Dzięki wsparciu i pomocy finansowej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Parcicach możemy cały czas doskonalić naszą szkołę i uatrakcyjniać proces nauczania uczniów.
Rada Rodziców corocznie wydaje fundusze na wycieczki, pomoce dydaktyczne czy wydatki okolicznościowe.

W tym roku sfinansowała zakup tablicy interaktywnej, dzięki której uczenie stanie się przyjemniejsze nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli.

Uczniowie naszej szkoły w czwartek 16 marca oficjalnie podziękowali Radzie Rodziców za tak wspaniały zakup. Wręczyli przedstawicielom rady dyplomy i kwiaty. Podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy pomagali w zorganizowaniu balu szkolnego, bo to właśnie dochód z balu pozwolił na wzbogacenie bazy szkolnej.

Tablica interaktywna daje szerokie spektrum możliwości edukacyjnych. Dzięki wykorzystaniu podczas zajęć tablicy interaktywnej, lekcje będą jeszcze bardziej ciekawsze, zróżnicowane, a informacje przekazywane uczniom bardziej czytelne i zapadające w pamięć.

Atrakcyjny  sposób  prowadzenia lekcji z pewnością  umili uczniom czas spędzony w szkole,  uatrakcyjni zajęcia   i zachęci do nauki.

 Uczniowie i nauczyciele.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Parcice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.