Wywalczyły Puchary Prezydenta

W sobotę 25.03.2017 r. w Koninie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Konina. W zawodach Wieruszów reprezentowały cztery zawodniczki Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna”.

W kategorii młodziczek, pierwsze miejsce zajęła Julia Skwarek, drugie miejsce  Natalia Rabiega i siódme miejsce Jagoda Karkoszka.

W kategorii seniorek  Wieruszów reprezentowała Patrycja Moska, która wywalczyła pierwsze miejsce.

Udział  tenisistów stołowych w zawodach był współfinansowany ze środków na realizację zadania „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kajakarstwa i gry w tenisa stołowego”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport, Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.