Tenisiści Wieruszowa – 3 medale i awans do Mistrzostw Polski

W sobotę i niedzielę, 8 i 9 kwietnia 2017 roku, w Łodzi odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek, Młodzików i Juniorek w Tenisie Stołowym.

Zawodnicy Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie prowadzeni przez Bernarda Pietrakowskiego i Mariusza Moska wystartowali w Mistrzostwach, w grach drużynowych, pojedynczych i deblowych.

Największy sukces odniosły nasze zawodniczki w grze drużynowej, w kategorii młodziczek, Julia Skwarek i Natalia Rabiega w rywalizacji 10 zespołów młodziczek, uplasowały się na drugim miejscu zdobywając srebrny medal i awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek, które odbędą się 4-7.05.2017 r. w Krośnie.

Ponadto w grze podwójnej młodziczek Julia Skwarek – Wieruszów z Magdą Frontczak – Łódź, zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal. Bardzo dobry występ zanotowała w grze deblowej, w kategorii juniorek, Patrycja Moska – Wieruszów z Karoliną Dukowską – Piotrków Tryb. zdobywając trzecie miejsce i brązowy medal.