Kto nie lubi AP Wieruszów?

Kto nie lubi AP Wieruszów? – udostępniajcie, warto poznać historię tego turnieju

 

 

Krzysztof Pielesiak – organizator eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Intermarche, zapomniał lub być może nie wie (wie doskonale, ale o tym za chwilę), że w Wieruszowie od 6 lat istnieje taki klub, jak Akademia Piłkarska Wieruszów. Czym może być spowodowana taka sytuacja? O to należałoby pytać jego. To, że Pan Pielesiak postanowił nie zapraszać potencjalnie najgroźniejszego rywala, bo sam ze swoim zespołem (z klubu, w którym pracuje) chciał pojechać na sponsorowany przez sieć sklepów kilkudniowy turniej jest jeszcze, choć bardzo trudno, ale wytłumaczalne. Szczytem bezczelności było jednak pojawienie się przez niego na naszym turnieju i namawianie chłopców z AP do gry w tej imprezie bez konsultacji z trenerami w barwach jego zespołu.
Wracając do turnieju, zawody były eliminacjami do Ogólnopolskiego Turnieju Intermarche, który zostanie rozegrany na początku czerwca w Chełmnie. Jak łatwo się domyślić wygrał je zespół, z którym związany jest Pan Pielesiak i to on pojedzie z dzieciakami, którym SZCZERZE GRATULUJEMY!!! na kilkudniowy wyjazd.
Zaskoczenie może budzić,że tak poważna firma która chce budować swoją markę w Wieruszowie zleca organizację eliminacji do tak prestiżowej imprezy takiej osobie. Pominięcie przy zaproszeniach na turniej największej szkółki w okolicy, mającej siedzibę w miejscu, w którym ma zlokalizowane swoje sklepy jest troszkę dziwne.
Myślimy, że miejski urzędnik jawiący się jako przyjaciel wieruszowskiego sportu może stanowić prawdziwy wzór do naśladowania (wydawać by się mogło, że pracownika samorządowego obowiązuje, a przynajmniej powinien obowiązywać kodeks etyki), a dzięki takim ludziom wieruszowska piłka jest właśnie w takim miejscu, w jakim jest.

Źródło: FB UKS Akademia Piłkarska Wieruszów

 

Od Redakcji: ITP i powiatowy.pl zajmie się wyjaśnieniem tej sprawy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Kto nie lubi AP Wieruszów?

 1. radca pisze:

  pierwszy raz słyszę żeby jakiś Pielesiak prowadził jakiś klub sportowy, ciekawi mnie po co od kiedy i kto mu to kazał, od lat wiadomo że działa akademia piłkarska i cieszy się powodzeniem, po co więc wchodzić sobie w3 drogę, a co z tym hipermarketem, gdzie reklamuje się ?sprawdźcie to redaktorzy z itp.

 2. kibol pisze:

  Nie trzeba palcem pokazywać kto nie lubi można spytać dlaczego? Nie jest wielką tajemnicą, że ta poważna firma ze sklepem w Wieruszowie jest związana na rożne sposoby i z władzą najwyższą i pewną gazetą i wiadomo dlaczego i do kogo trafiła oferta organizacji takiej imprezy. Pan organizator
  zapewne ma jeszcze obiecane gminne pieniądze na ten wyjazd. Sukcesy trenera AP trzeba przytłumić koniecznie.

 3. Rychu pisze:

  Skąd znamy takie poolskie piekiełka.Jest klub dziala to po co sie wpierd…c?Dofinansowanie z gminy dla akademi.Szału ni ma.A inni?Mozna sprawdzic.