MTB Bralin w Zielonej Górze

W niedzielę 14 maja kolarze UKS Sport Bralin wzięli udział w wyścigu MTB o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra.

Zawody w Zielonej Górze to także trzecia runda kwalifikacyjna Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbędzie się w Warszawie. Trasa niedzielnego wyścigu, wymagająca kondycyjnie choć łatwa technicznie, zlokalizowana była w Parku Piastowskim przy Amfiteatrze.
Milena Drelak zdobyła komplet punktów zdobywając 1 miejsce, Mateusz Józefiak był 22 . Karol Bednarek 25, a Kacper Łukianowski uplasował się na 27 pozycji. Weronika Przewdzięk w kategorii młodziczek zajęła 2 miejsce, a jej brat Karol wygrał wyścig w kategorii junior.

Dwójka pozostałych zawodników UKS Sport Bralin, również ścigała się minionej niedzieli. Maja Drelak w Pucharze Czech w Pec pod Śnieżką, zajęła 15 miejsce, a Tomek Baryłka w maratonie Strefa MTB w Głuszycy, dojechał na bardzo dobrej 3 pozycji. Kolarze z Bralina nie mają co liczyć na przerwę w startach. Już w najbliższa niedzielę biorą udział w Mistrzostwach Wielkopolski w kolarstwie górskim w Pniewach.
Źródło UKS Bralin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.