Pierwsze i drugie miejsce dla Łukasza Dembeckiego

Wieruszowianin odniósł sukces podczas Międzynarodowych Zawodów modeli pływających rozgrywanych w Czeskiej miejscowości Brechy w dniach 27-28.06.2017 r. Na startach pojawiła się bardzo dobra międzynarodowa obsada zawodników z państw: Czech, Niemiec, Austrii, Słowacji i Polski, wśród nich Dembeccy startujący w klasach V-3,5 i V-7,5 ccm. Po pierwszych eliminacjach w klasie V-3,5 ccm Dembecki Łukasz i Andrzej zajmowali piąte i szóste miejsce, zaś w klasie V-7,5 Łukasz, pływając w niezbyt korzystnych warunkach zajął jedenaste miejsce.
W niedzielny ranek kiedy miały się rozpocząć finały warunki panowały bardzo dobre (bezwietrznie) nastąpiła szybka zmiana śrub napędowych oraz przeregulowanie silników co między innymi miało wpływ na wyniki.
W finale w klasie V-3,5 Łukasz kolejny raz pokazał prawdziwy kunszt i perfekcyjne pływanie zajmując pierwsze miejsce natomiast Andrzej w tej klasie zajął ósme miejsce. Doskonałe drugie miejsce Łukasza w klasie V-7,5 przypieczętowało dobre przygotowanie sprzętu oraz treningi. Łukasza wyprzedził jedynie zawodnik z Austrii.
Zawody możemy uważać za bardzo udane tym bardziej że w tym sezonie bierzemy udział w Mistrzostwach Świata.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ze świata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.