Relacja z VIII sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie

W dniu 15 maja 2017 r. odbyła się sesja VIII Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie. Na sesji podjęto uchwałę w sprawie ustanowienia regulaminu konkursu na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz powołano komisję konkursową, w skład której wchodzą:
1. Maja Chałupka – Radna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie
2. Michał Marchwiak – Radny Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie
3. Karol Dąbrowski – mgr. inż. Informatyki i ekonometrii, zajmuje się promocją w Internecie.
4. Małgorzata Pawlik – instruktor w WDK
5. Kinga Solecka – pracownik Urzędu Miejskiego ds. promocji i rozwoju

Celem konkursu jest wzmocnienie zainteresowania działaniami podejmowanymi przez Młodzieżową Radą Miejską w Wieruszowie oraz promocja i identyfikowalność Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie. Konkurs obejmuje opracowanie projektu logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie, w postaci znaku graficznego, który stanie się oficjalnym elementem identyfikacji graficznej Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieruszowie. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs ma charakter jednoetapowy.
Zwycięska praca zostanie wybrana w czerwcu 2017 r. przez Komisję Konkursową, wyniki konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.wieruszow.pl Nagrody będą rozdane na sesji Młodzieżowej Radzie Miejskiej. Konkurs będzie trwał od 16 maja do 31 maja 2017 r. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Rada przegłosowała też Uchwałę w sprawie wprowadzenia zmian w harmonogramie pracy MRM na 2017 r., w której postanowiono zasponsorować wynajęcie w dniu 31 maja zamku dmuchanego dla dzieci z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Ojców Paulinów.

wieruszow.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.