Uczelnie z uznaniem o Mariuszu Myszorze

Mariusz Myszor uczeń III klasy Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, po ostatnich sukcesach nie złożył broni w walce o zawodową przyszłość.

Jeszcze w kwietniu wziął udział w ostatnim etapie IV edycji Konkursu Budowlanego organizowanego przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu stając się jego finalistą. Przy tym zgłębił tajniki tematyki zawodowej, które w przyszłości zapewne zaprocentują zarówno na poziomie technikum, ale również stworzą dobre podstawy na studia techniczne.

Nasz uczeń brał również udział w ogólnopolskim konkursie „Studium Talent” w edycji 2016/2017organizowanym przez Politechnikę Wrocławską, został laureatem i zakończył konkurs z fizyki z wynikiem bardzo dobrym.

Takie sukcesy naszego ucznia nie umknęły uwadze wyższych uczelni. Na ręce dyrekcji oraz samego laureata i olimpijczyka wpłynęły pisma z gratulacjami oraz zaproszeniem do rozwijania dalszych zainteresowań nauką na wyższym poziomie w murach najbardziej renomowanych uczelni wyższych w Polsce. Miłe słowa skierowane w stronę Mariusza popłynęły z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Jest to wielka satysfakcja zarówno dla ucznia oraz nauczycieli zwłaszcza przedmiotów zawodowych.

Sukcesy w konkursach najpierw na szczeblach szkolnych, okręgowych i dalej na ogólnokrajowych otwierają drzwi do kariery zawodowej. Mamy nadzieję, że inni uczniowie naszej szkoły pójdą śladem Mariusza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Uczelnie z uznaniem o Mariuszu Myszorze

  1. erbe pisze:

    @idać ostatnio poziom w TB znacznie wzrósł, poświadczają to sukcesy uczniów:) a jeszcze niedawno uczeń technikum dzień swojej pracy opisywał „ciągnąłem druta”. Utrzymajcie ten poziom bo budownictwo nie jest dla idiotów. Życzę dalszych sukcesów