Dni Bolesławca 2017

Miniony weekend należał zdecydowanie do Gminy Bolesławiec. Przez trzy dni świętowano Dni Bolesławca 2017.

 

Coroczną imprezą organizatorzy wystartowali już w piątek otwarciem wystawy plenerowej „Bolesławiec historycznie” z udziałem orkiestry dętej z Dzietrzkowic. Była to też doskonała okazja do symbolicznym oddaniem zmodernizowanego Rynku.

Sobotę (24 czerwca) wypełniły kolejne wydarzenia kulturalne m.in.: pokaz Animacji dla dzieci, piknik orkiestrowy, pokaz sprawności bojowej  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Bolesławiec. Dzień pełen wrażeń zakończyła zabawa przy muzyce „Red Eyes”

W niedzielę mieszkańcy Bolesławca i Gminy Bolesławiec mogli wybrać się na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. (Prosimy o materiał od organizatora).

Po południu na terenie LZS Baszta Bolesławiec piękna pogoda zachęcała do wspólnej zabawy i świętowani Dni Gminy. Niemałą atrakcją był występ grupy tanecznej działającej przy GCK oraz pokaz warsztatów wokalnych. Były różne konkursy, dla dzieci dmuchańce, dla nieco starszych stoiska gastronomiczne.

Specjalną atrakcję przygotowała ekipa Corsa Team Wieruszów-Kępno, skupiająca miłośników ASG z Wieruszowa, Kępna i okolic. Młodzi „komandosi” zaprezentowali m.in. bieg bojowy z karabinkiem ASG.

Niedzielny wieczór był muzyczny i taneczny. O godz. 19.00 wystąpił młody wokalista Bartosz Jagielski, przed nim zespól No Name, a po „gwieździe wieczoru” – Jumper.

Dni Bolesławca 2017 zakończyły się zabawą taneczną z DJ-em.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bolesławiec. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dni Bolesławca 2017

  1. oficer pisze:

    ten w tym moro typowy JANEK,