Podium dla Mariusza Ślęzaka w IX Turnieju o Drzwi Gnieźnieńskie

W dniach 15-18 czerwca 2017 roku w Gnieźnie odbył się turniej w warcabach 100-polowych pod nazwą ,,IX  Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie”

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund  z czasem 1,30 godz. na partię. Udział wzięło 79 zawodników i zawodniczek z kilkunastu klubów całego kraju, wśród nich Mariusz Ślęzak z LKS ,,Czarna Damka,” Lututów.

Należy zaznaczyć, że nasz zawodnik  spisał się bardzo dobrze. Zdobył 12 pkt. /5 zwycięstw i 2 remisy/ co zaowocowało  zajęciem II miejsca.

Wyjazd pokrył samorząd gminy w Lututowie. W Gnieźnie uczestniczył także drugi mieszkaniec gminy Lututów Michał Ciborski, który reprezentuje Jutrzenkę Częstochowa.   Michał zawodnik z dyfuzją wzroku wrócił do gry w warcaby po kilkunastu latach i uplasował się na 49 miejscu  z 7 pkt. / 3 zwycięstwa , 1 remis i 3 porażki/ .

Ze sportowym pozdrowieniem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.