Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka

W dniu 11 czerwca 2017 r. odbyły się zawody wędkarskie w ramach obchodzonego w Gminie Lututów Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zawody zostały zorganizowane przez Koło PZW „Łużyca”.

Planowane zawody miały odbyć się w dniu 10 czerwca o godzinie 14.30 ale z uwagi na pogodę (deszcz) zawody przesunięto na dzień następny to jest niedzielę o tej samej godzinie. I tu trafiono w dziesiątkę. Pogoda dopisała a liczny udział dzieci zaskoczył organizatorów.
W zawodach spławikowych zorganizowanych na stawach przy ulicy Złoczewskiej w Lututowie wzięło udział 48 dzieci, którym towarzyszyli licznie; opiekunowie, rodzice, dziadkowie.

Dzieci startowały w kilku grupach wiekowych. Wszystko byłoby pięknie gdyby ryby trochę lepiej brały. W ostatecznym podsumowaniu wyników ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco;
I miejsce Natalia Tyczka
II miejsce Hubert Kowalski
III miejsce Nadia Klimas

Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały medale, napoje i słodycze
a przede wszystkim nagrody rzeczowe. Wszystkie te upominki, które zostały ofiarowane przez licznych sponsorów, sprawiły dzieciom ogromną radość.

Na zakończenie zawodów Wójt Gminy pan Marek Pikuła złożył dzieciom życzenia, gratulacje i wręczył medale.
Za te wszystkie nagrody i upominki sponsorom w imieniu dzieci składamy serdeczne podziękowania. Impreza zakończyła się rozpaleniem ogniska i pieczeniem kiełbasek na grillu.

Zarząd Koła PZW „Łużyca”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.