Wygrana juniorów Prosny w Koluszkach!

Świetnie spisali się juniorzy wieruszowskiej Prosny w pierwszym barażowym meczu o wejście do ligi wojewódzkiej juniorów.

Nasi piłkarze pokonali w Koluszkach miejscowy OSiR 2:1 i są bliscy awansu do elity juniorów województwa ludzkiego.

OSiR Koluszki – Prosna Wieruszów 1:2 (0:0)

0:1 Tomasz Ociepa (46)
0:2 Jakub Imperowicz (66 rz.k.)

Prosna: Magaj, T. Hojenski, M. Hojenski, Bizuga, Kaleta, Jaroch, Imperowicz, Grzesiuk, Weszka, Ociepa (70 Kopacki), Jarych (49 Czul). Trener Pawel Rzeznik.

W pierwszym meczu barażowym o wejście do ligi wojewódzkiej wieruszowska Prosna pokonała na wyjeździe reprezentujący okręg łódzki OSiR Koluszki 2:1, remisując do przerwy 0:0. Nasza drożyna prowadzona przez Pawla Rzeznika zagrali bardzo dobry mecz i jest bliska awansu,

W pierwszej połowie grając  pod dość silny wiatr Prosna zagrała bardzo mądrze nie dając się zepchnąć do defensywy . W tej części meczu żadnej z drużyn nie udało się celnie trafić do bramki i do szatni obie drużyny schodziły z czystym kontem bramkowy.

Po przerwie piersi zaatakowali pakarze Prosny. W 46 min. szybka kontra, piłkę otrzymał Tomasz Ociepa wbiegł z nią w pole karne i precyzyjnym strzałem umieścił ją  w siatce gospodarzy.  Po utracie bramki gospodarze zaatakowali. Bardzo dobra postawa defensywy  Prosny oraz strzegącego bramki  Mikołaja Magaja  nie pozwalała im jednak w dojściu do sytuacji bramkowych.

W 66 min. szybka kontra Prosny, piłkę w polu karnym przejął Tomek Ociepa i będąc w dobrej sytuacji do zdobycia bramki został powalony na murawę. Dobrze prowadzący to spotkanie arbiter  z Łodzi wskazał na punkt oddalany 11 metrów od bramki gospodarzy.

Do wykonania rzutu karnego podszedł Jakub Imperowicz, który pewnym strzałem podwyższył wynik na 2:0.  W końcówce gospodarzom udało się zdobyć bramkę honorowa z rzutu karnego. Zwycięstwo w Koluszkach to znakomita zaliczka przed meczem rewanżowym, który  rozegrany zostanie już w najblizszy poniedziałek 3 lipca br.  na stadionie przy ulicy Sportowej 4. Początek o godz 14.

itpsport

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.