Kolorowym korowodem rozpoczęły się tegoroczne dożynki gminy Łubnice. W niedzielę o 11:30 przemaszerowano z boiska sportowego w Wójcinie do miejscowego kościoła parafialnego, gdzie odbyła się msza święta w intencji plonów. Po jej zakończeniu korowód ponownie udał się na boisko, na którym dokonano oficjalnego otwarcie Gminno-Parafialnych Dożynek w Wójcinie.
Please follow and like us:


























































