Tenis ziemny dla dzieci i dorosłych

9-10 września na kortach w Krążkowych, Mroczeniu i Osinach odbył się 2 turniej tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach „Cyklu Turniejów Tenisa Ziemnego Dla Dzieci i Dorosłych”.

Organizatorem zawodów był Kępiński Klub Tenisowy i Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, który to współfinansuje rozgrywki. W turnieju dla najmłodszych tenisistów w 4 kategoriach wiekowych wzięło udział ponad 50 dzieci z Kępna, Wieruszowa, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Borku WLKP

III miejsce: Rafał Waszczyński – KKT

10 września odbył się Otwarte Mistrzostwa Kępna w Tenisie Ziemnym Dla Dorosłych. W turnieju w kat. debel mężczyzn i singiel kobiet wystartowało 20 zawodników i zawodniczek. Po wielogodzinnych zmagania na podium w debla stanęli:
1 miejsce: Lucjan Walkowicz, Zbigniew Romanik, 2 miejsce: Roman Kluf, Marcin Zarzecki, 3 miejsce: Dariusz Materniak, Tadeusz Kwapisz.

Wśród pań mistrzynią turnieju została Agnieszka Michalczyk, na miejscu 2 uplasowała się Katarzyna Kieszczyńska, a na najniższym podium stanęła Karolina Jany.

Puchary, dyplomy i drobne upominki wręczył Wiceprezes Kępińskiego Klubu Tenisowego Dariusz Lemanik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Krążkowy, Mroczeń, Osiny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.