Święto szkoły i jej pracowników

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować pracownikom szkoły za ich starania i zaangażowanie w trudne dzieło kształcenia i wychowania.

 

 

W tym wyjątkowym dniu w Szkole Podstawowej w Wyszanowie odbył się uroczysty apel, w którym wzięła udział cała społeczność szkolna. Tradycyjnie zaproszono także emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi.

Pan dyrektor powitał zebranych oraz przypomniał znaczenie i historię tego święta. Były piękne wyrazy uznania dla nauczycieli zaprezentowane przez przewodniczącą szkoły Monikę Tyc, kwiaty i uśmiechy od odświętnie ubranych uczniów. W imieniu Rady Rodziców wystąpiła jej przewodnicząca Aleksandra Kubiak-Fras składając gronu pedagogicznemu najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, wytrwałości i szacunku podopiecznych.

Wyróżniający się nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły. Natomiast pan dyrektor Wiesław Kasprzak został uhonorowany Nagrodą Burmistrza Wieruszowa.

Po części oficjalnej wystąpili szkolni artyści działający w kołach teatralnym i wokalno-muzycznym. Przygotowana inscenizacja w humorystycznej formie pokazywała cienie i blaski pracy nauczycieli, zachęcała do optymizmu i zabawy.  Rymowane teksty i wesołe piosenki wprowadziły pogodny nastrój jednocząc w radości dzieci, młodzież i dorosłych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyszanów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.