Turniej unihokeja

W dniu 19.10.2017 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żdżarach odbyły się Mistrzostwa Gminy Bolesławiec w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęły 3 drużyny chłopców i dziewcząt z: SP Żdżary, SP Mieleszyn i SP Boleslawiec. Wszystkie szkoły walczyły o uzyskanie jak najlepszych rezultatów które to kwalifikowały je do udziału w zawodach na szczeblu powiatowym.

Klasyfikacja końcowa – Chłopcy: I miejsce SP Żdżary, II miejsce SP Bolesławiec, III miejsce SP Mieleszyn – Dziewczęta: I miejsce SP Bolesławiec, II miejsce SP Żdżary, III miejsce SP Mieleszyn.

W tym samym dniu odbył się również X Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP im. K.O.P. w Bolesławcu klas IV-VI. W Turnieju wzięły udział reprezentacje SP Boleslawiec, SP Mieleszyn i SP Żdżary. Zostały rozegrane 3 spotkania w systemie „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa: I miejsce SP Bolesławiec, II miejsce SP Żdżary, III miejsce SP Mieleszyn. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Żdżary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.