Wieruszowski duet Mistrzami Polski

Z takimi tytułami wrócili Łukasz i Andrzej Dembeccy z Mistrzostw Polski modeli pływających z napędem spalinowym, które odbyły się w dniach 14-15.10.2017 r. w jaworze, były to otwarte Mistrzostwa Polski na które przyjechało sporo zawodników zagranicznych. Wieruszowscy zawodnicy wrócili z trzema tytułami w tym Andrzej Dembecki został Mistrzem Polski w klasie FSR V 3,5.

Startując w tej samej klasie Łukasz Dembecki musiał uznać tym razem wyższość swojego ojca przegrywając z nim w ostatnich minutach biegu po defekcie silnika zdobywając V-ce Mistrza Polski. Tym samym Dembeccy znów stanęli na tym samym podium. Na tym nie koniec bo w kategorii FSR V 7,5 Łukasz pokazując znów dobry kunszt pływania zdobył kolejny tytuł V-ce Mistrza Polski. Końcówka sezonu jak widać należała do Teamu Dembeckich. Sprzęt chodził ogólnie bez zarzutu, pogoda była idealna i takie warunki Wieruszowianie wykorzystać umieją. Tegoroczny sezon startów był długi i wyczerpujący, trwał od kwietnia do połowy października, ale można zaliczyć go do udanych. Było kilka zwycięstw w zawodach Międzynarodowych a zwieńczeniem sezonu są tytuły Mistrzów Polski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.