Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Dnia 7 listopada 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do turnieju w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie reprezentacje. W kategorii chłopców przystąpiły do zawodów trzy reprezentacje szkół z naszego powiatu, które w ramach „XIX Licealiady 2017/2018” rozegrały mecze, które wyłoniły najlepsze zespoły w tej dyscyplinie.

W kategorii dziewcząt rywalizacja wyglądała następująco:
ZSP Nr 1 – LO Nr I Kępno 14:15

W kategorii chłopców wyniki przedstawiały się następująco:
ZSP Nr 2 Kępno-ZSP Nr 1 Kępno 8:4
LO Nr I Kępno-ZSP Nr 2 Kępno 4:12
ZSP Nr 1 Kępno- LO Nr I Kępno 11:18

Najlepszą zawodniczką została Zuzanna Jeziorna z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najskuteczniejszą zawodniczką została Joanna Jóźwiak z LO Nr I w Kępnie. Bogumiła Pruchnicka z LO Nr I w Kępnie została najlepszą bramkarką.

Najlepszym zawodnikiem został Dawid Sadomski z LO Nr I w Kępnie. Najlepszy strzelcem został Jakub Strąk z ZSP Nr 2 w Kępnie. Wybrano najlepszego bramkarza turnieju, którym został Jan Grycman z LO Nr I w Kępnie.

Podsumowania i wręczenia pamiątkowych pucharów, dyplomów i piłek do piłki ręcznej dla uczestniczących turnieju drużyn dokonała Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany i Kierownik Kształcenia Zawodowego ZSP Nr 2 w Kępnie Ewa Jopczyk, wręczając pamiątkowe puchary dla mistrzowskich zespołów, dyplomy i piłki dla każdej z uczestniczących drużyn.

KA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.