Piknik charytatywny w „Staszicu”

W dniu 10 listopada 2017 roku, w piątek, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystość tego Dnia postanowiliśmy połączyć ze szczytnym celem, jakim będzie Piknik Charytatywny.

Piknik został zorganizowany przez:
– uczniów klasy II Technikum Handlowo- Logistycznego. Osobą głównodowodzącą całego przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy Wiesława Ochota. To właśnie dla Was wielkie wyrazy uznania za wkład materiałowy ( przesmaczne babeczki), za logistyczne przygotowanie całej imprezy,
– opiekunka Samorządu Uczniowskiego Jadwiga Kołodziej wraz z uczennicami: Zuzanną Malinowską i Patrycją Górką,
– bibliotekarka szkolna Halina Paluch,
– osoby, które wspierały akcję w każdej chwili, gdy zostały o to poproszone …

Wszystkim Tym anonimowym „pomagaczom” – również serdeczne dziękujemy.
No i główne wyrazy podziękowania należą się wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy przybyli na Piknik, zakupili smakowite wypieki i w ten sposób pomogli finansowo ludziom poszkodowanym w wyniku pożaru budynku w Kaskach.
Impreza okazała się super wydarzeniem tego Dnia. Doznania smakowe połączone z atmosferą życzliwości i poczuciem wsparcia potrzebujących – zaowocują zapewne tym, że piknik stanie się tradycją Święta Niepodległości także w następnych latach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.