XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018

W dniach 9 i 10 listopada 2017 roku w Hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.
Do realizacji tego zadania po raz dziewiętnasty przystąpiły Starostwo Powiatowe w Kępnie – Wydział Edukacji i Sportu i Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji. W Licealiadzie przystąpiły po dwa zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Rozegrano trzy tercje, gdzie dziewczęta reprezentujące ZSP Nr 2 w Kępnie pokonały reprezentację ZSP Nr 1 w Kępnie 4:2. Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Bryza z ZSP Nr 1 w Kępnie, najskuteczniejszą zawodniczką meczu została Weronika Skiba, a Magdalena Sobolewska to najlepsza bramkarka zawodów. Obie uczennice reprezentują ZSP Nr 2 w Kępnie. Taki sam wynik 4:2 padł w kategorii chłopców, gdzie lepsi okazali się zawodnicy ZSP Nr 1 w Kępnie.

Najlepszym zawodnikiem meczu został Kamil Tomaszewski z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszym strzelcem został Tomasz Klein. Tomasz Czapczyński to najlepszy bramkarz zawodów. Obaj zawodnicy to uczniowie ZSP Nr 1 w Kępnie. W kategorii Szkół Podstawowych rocznik 2002-2004 najlepszą zawodniczką została Magdalena Skórecka z Gimnazjum w Opatowie, najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Gruszka ze Szkoły Podstawowej z Mroczenia, najlepsza bramkarka zawodów to Arleta Majchrzak ze Szkoły Podstawowej z Mikorzyna.

WYNIKI

Wśród chłopców Kacper Fojtar to najlepszy strzelec, bramkarz turnieju to Mateusz Gogół, uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Mroczenia. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Gawlik z Opatowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.