Natalia zwycięzcą II Wojewódzkiego Turnieju Żaczek w Tenisie Stołowym

Natalia Rabiega, zawodniczka Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie, zwyciężyła w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek w Tenisie Stołowym, który odbył się w sobotę 16.12.2017 w Łodzi. Natalia zajmując 1 miejsce w turnieju żaczek uzyskała awans do II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w dniach 2-4.02.2018 roku w Łaziskach Górnych. Zaznaczyć należy, że będzie to pierwszy start 9 letniej Natalii w Gran Prix Polski Żaczek. W Turnieju wystartowali również: Jagoda Karkoszka, która zajęła 11 miejsce oraz Hubert Wilk, który uplasował się na 17 miejscu.

Udział tenisistów stołowych w zawodach był współfinansowany ze środków na realizację zadania „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kajakarstwa i gry w tenisa stołowego”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.