Wypożycz planszówkę na długie, zimowe wieczory

Książki na długie, zimowe wieczory to doskonały pomysł. Jednak gdy zbierze się grupa przyjaciół warto wybrać się do biblioteki w innym celu. Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki jako pierwsza w powiecie wieruszowskim udostępnia Państwu usługę weekendowego wypożyczania gier planszowych. Wystarczy zapisać się do biblioteki i wybrać którąś z ponad 30 gier, jakie mamy aktualnie w swojej ofercie.

Każdy z Państwa może na stronie katalogu BPGS (https://www.sokolniki-bpg.sowwwa.pl/) wpisać „gry planszowe” w rubryce „hasło przedmiotowe” w wyszukiwarce, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Obok tradycyjnych gier typu Chińczyk, posiadamy również sporą kolekcję najnowszych gier i już dzisiaj zapewniamy, że będziemy sukcesywnie powiększać nasz zbiór.

Jednorazowo można wypożyczyć jedną grę na czas weekendu. Przy droższych tytułach obowiązywać będzie umowna kaucja, oczywiście zwracana po oddaniu gry.
W nasze gry można również zagrać na miejscu w bibliotece, a już niebawem zaprosimy Państwa na rodzinny turniej planszówek.

Beata Waniek
BPGS

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.