Futsal Młoda Ekstraklasa Wieruszów

IV Turniej Eliminacyjny Futsal Młoda Ekstraklasa odbył się w niedziele 21 stycznia w Wieruszowie.

Turniej Futsal Młodej Ekstraklasy tym razem dla rocznika 2007 zakończył się zwycięstwem drużyny Constract Lubawa, drugie miejsce zajęła drużyna Pogoń Zduńska Wola II, natomiast trzecią drużyną na podium była Pogoń Zduńska Wola I. Dalej IV miejsce zajęła drużyna Warta Sieradz, 5 msc Korab Łask, 6 msc Akademia Reissa,7 msc WKS Wieluń i 8 msc Płomień Opatów.

Dzięki współorganizatorowi regionalnemu WKS Prosna Wieruszów, na turnieju pojawiły się dodatkowe nagrody indywidualne – Królem Strzelców turnieju został zawodnik Korab Łask – Jakub Malinowski (13 bramek) i otrzymał koszulkę Śląska Wrocław z podpisami Marcina Robaka oraz Arkadiusza Piecha. Najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Krużewski z Constract Lubawa i otrzymał rękawice bramkarskie z podpisami bramkarzy Śląska Wrocław. MVP IV Turnieju Futsal Młodej Ekstraklasy został zawodnik z zwycięskiej drużyny – Jakub Sadowski, który otrzymał piłkę z podpisami zawodników Śląska Wrocław.

Nagrody indywidualne były wręczane przez zarząd klubu WKS Prosna Wieruszów natomiast medale i nagrody za miejsca wręczał Pan Dawid Mazurkiewicz – dyrektor biura poselskiego Pana Ministra Grzegorza Schreibera. Dodatkowo podczas turnieju od fazy pucharowej spikerem był Andrzej Gliniak, spiker Śląska Wrocław oraz Reprezentacji Polski.

Nie zabrakło również maskotek Śląska Wrocław oraz WKS Prosny Wieruszów, które wspierały i zabawiały młodych zawodników oraz publikę. Kolejny Turniej FME odbędzie się 17 lutego w Łowiczu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.