Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego portalu dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wieruszowie zostały Mistrzyniami Województwa Łódzkiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci.

W dniach 23.01.2018 r. w Rawie Mazowieckiej i w dniu w dniu 25.01.2018 r. w Buczku, odbyły się Finały Wojewódzkie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci zorganizowany zgodnie z Kalendarzem Imprez Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

W zawodach wzięło udział 12 najlepszych drużyn chłopców i dziewcząt z województwa łódzkiego, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w swoich rejonach. Wśród najlepszych wystartowali uczniowie z Szkoły Podstawowej Nr2 w Wieruszowie, wśród chłopców Kacper Sobczak i Hubert Wilk a wśród dziewcząt Julia Skwarek i Natalia Rabiega.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji i emocjonujących pojedynkach, zajęli ostatecznie wysokie piąte miejsce w rywalizacji wojewódzkiej, natomiast dziewczęta wywalczyły miejsce pierwsze tym samym zdobywając Mistrzostwo Województwa i uzyskując awans do Mistrzostw Polski.